Portal_background_image

پيام تشكر بخشدار مركزي محلات از حضور پرشكوه و حماسي مردم در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن

وحید براتی زاده بخشدار مرکزی محلات با صدور پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم شهرستان محلات در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تقدیر نمود. در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )  " راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان‌دهنده‌ عزم عمومی ملت ایران است؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌ای از اقتدار نظامی و توانایی های تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب می کند".

امسال نیز مردم ولایتمدار و شریف شهرستان محلات همپای مردم ایران اسلامی، باردیگر با احساس تکلیفی برخاسته از ایمان والای خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت نموده و نشان دادند همواره با توجه به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و هدایت گری های بنیان گذار انقلاب و تبعیت از فرمان رهبر فرزانه، همواره در صحنه حضور داشته و با شور و شعوری وصف ناپذیر یكپارچگی، یکدلی و یکصدایی خود را در دفاع و صیانت از ارزش ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند. بی تردید با خلق این حماسه بی بدیل و ماندگار، برگ افتخار دیگری بر صفحات تاریخ درخشان این مرز و بوم افزوده شد.

بر همین اساس ضمن ارج نهادن به این حضور پرشکوه، از همه آحاد مردم شهرستان علی الخصوص روحانیت جلیل القدر ، خانواده های معظم شهدا، جوانان، دانشجویان و همچنین از همه مجریان برگزاری راهپیمایی، متولیان نظم و امنیت، اصحاب رسانه و همه عوامل و دست اندرکارانی که بستر لازم وشرایط مناسبی را برای خلق این حماسه عظیم فراهم نمودند سپاسگزاری می نمایم و از خداوند متعال توفیقات روز افزون را برای این ملت آگاه و انقلابی در تمامی عرصه ها مسالت دارم.

 

وحید براتی زاده

بخشدار مرکزی محلات


دسته بندی

بخشداری مرکزی محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها