Portal_background_image

پيام بخشدار مركزي محلات به مناسبت فرارسيدن 22 بهمن ماه سالروز پيروزي انقلاب اسلامي

به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن ماه ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، براتی زاده بخشدار مرکزی محلات با انتشار پیامی ضمن گرامیداشت این روز ، از امت همیشه در صحنه بخش مرکزی محلات دعوت کرد تا در راهپیمایی این روز شرکت کنند. متن این پیام بدین شرح میباشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

دهه فجر تداعی‌گر حرکت یکپارچه مردم میهن‌مان در برقراری حکومت اسلامی و حاکمیت سه مفهوم طلائی و ارزشمند استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است .ملت ایران برای دستیابی به این هدف مقدس، هزینه های بسیاری پرداخت نمود و از جان و مال خود گذشت تا این مهم استقرار یابد.

بی‌شک پیروزی انقلاب محصول دو عامل مهم و اساسی بوده است. نخست امامت و رهبریِ نهضت و دیگری حضور پرشور و یکپارچه مردمی که رمز بقاء و دوام این انقلاب هم در این دو عامل اساسی نهفته می‌باشد.

امروز و در آستانه سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب بیش از هر زمان به پایبندی عملی به این دو مفهوم، یعنی پاسداشت جایگاه رفیع رهبری و همچنین احترام به نقش بی بدیل آحاد مردم نیاز داریم.

22 بهمن ماه فرصتی را فراهم می‌آورد تا ایران اسلامی یکبار دیگر به خروش آید و جلوه‌های زیبای یکدلی و همصدایی را در اقطار جهان به نمایش بگذارد.

اینجانب با گرامیداشت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ماه ، از امت همیشه در صحنه ایران اسلامی به خصوص مردم شریف بخش مرکزی محلات دعوت می کنم تا با شرکت در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، پشتیبانی خود از نظام و آرمانهای امام راحل و رهبری معظم انقلاب را به ثبت رسانیده و یک بار دیگر نام ایران عزیز را جهانی نمایند.

وحید براتی زاده

بخشدار مرکزی محلات


دسته بندی

بخشداری مرکزی محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها