Portal_background_image

حضور بخشدار مركزي محلات در ديدار روحانيون و مبلغين موسسه ياران سبز موعود شهرستان محلات با امام جمعه و فرماندار

دکتر علی زینی وند فرماندار و وحید براتی زاده بخشدار مرکزی محلات فرماندار شهرستان محلات با روحانیون و مبلغین موسسه یاران سبز موعود دیدار نمودند.

علی زینی وند فرماندار شهرستان محلات در این دیدار اظهار کرد : تاثیرگذاری روحانیون به واسطه حضور در جمع دانش آموزان مدارس شهرستان نمود محسوسی خواهد داشت که خوشبختانه امام جمعه شهر محلات در این زمینه پیشقدم بوده و حضوری فعال در مدارس سطح شهر دارند.

وی در ادامه با تقسیم بندی قدرت به دو حوزه سخت افزاری و نرم افزاری تصریح کرد: در حوزه سخت افزاری طی سالیان اخیر با راهبردهای اساسی اندیشیده شده از سوی مقام معظم رهبری موفقیت های چشمگیری در این عرصه برای کشور حاصل شده که حضور مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزها و نقش تعیین کننده ایران در مذاکرات بین المللی مختلف از جمله نشانه های این موارد است.

فرماندار شهرستان محلات خاطر نشان ساخت: استراتژی جمهوری اسلامی ایران امروز و در آغاز سی و نهمین سال پیروزی انقلاب به لطف تدابیر صحیح اندیشیده شده از سوی مسئولان ارشد کشور به تایید اقشار مختلف مردم رسیده است که حضور باشکوه و حماسی مردم در راهپیمایی روز گذشته مهر تاییدی بر این امر می باشد و نشان دهنده اثبات حقانیت نظام جمهوری اسلامی در راهبردهای مختلف است.

زینی وند با تشریح بخش قدرت نرم افزاری در کشور بیان کرد: در این حوزه ضعف هایی متوجه کشور است و امروز دشمنان نظام جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف فرهنگی به درون خانواده ها نفوذ کرده اند که باید برای مقابله در این عرصه به صورت جدی چاره اندیشی کرد و در این میان ورزنده ترین و مجهزترین سربازان خط مقدم حوزه نرم افزاری طلاب هستند که از قدرت تاثیرگذاری فراوانی برخوردار می باشند و اعتماد مردم به آنها نیز بالا است.

وی افزود: طلاب باید با تمرکز بر این موضوع و اندیشیدن راهکارهای اساسی با همکاری سایر دستگاه ها و با حضور در مدارس سطح شهر بر روی این موضوعات مانور دهند تا شاهد اثرگذاری بر روی قشر دانش آموز باشیم.


دسته بندی

بخشداری مرکزی محلات


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها